PYRED YAZILIM Google Reklamları Web Siteleri Grafik Tasarım

Pyred Yazılım, uzman yazılım ve grafik ekibi ile sizlere web sitesi, google reklamları ve grafik tasarım hizmeti sunan bir yazılım şirketidir.

MİSYONUMUZ

Sürekli gelişmeyi, başarmayı amaçlayan bir enerji ile çalışarak müşterilerimize ve toplumumuza verdiğimiz hizmetlerimizin değerini sürekli arttırarak devamlı gelişen sektörümüzde daha kaliteli hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Alanlarında uzman kadromuzla web yazılımları ve grafik tasarım konularında müşteri odaklı bir hizmet vererek dünya kalite standartlarında ve sürekliliğinde ülkemizde bu sektörde bulunduğumuz konum itibari ile planlı büyüyerek daha fazla başarıya ulaşmaktır.

HEDEFİMİZ

Alanımızdaki konularda kendimizi daha da fazla geliştirmeye büyük önem vererek, müşterilerimize ve içinde bulunduğumuz sektöre daha kaliteli hizmet vererek dünya çapında bir marka olmaktır.

Farkımız Nedir?

Bizi diğer yazılım firmalarından ayrı kılan birçok belirgin özellik vardır. Bu farkları yaptığımız işleri inceleyerekte görebilirsiniz. Kullandığımız güncel yazılım dilleri, grafik ekibimizin titiz çalışmaları, ve firmamıza özgü tasarım teknikleri bizi diğer yazılım firmalarından ayıran en büyük etkenlerdendir.
Biz Kimiz?

Pyred Yazılım 5 yıl önce İzmir'de kurulmuş, uzman yazılım ve grafik ekibi ile birçok başarıya imza atan yazılım sektöründe önde gelen bir yazılım şirketidir.

Uzman kadromuzla web yazılımları ve grafik tasarım alanlarında hizmet vermekte olan her zaman önceliği müşteri memnuniyeti olmuş sürekli kendini geliştiren bir yazılım şirketiyiz.

Html/Css/Php
100%
Grafik Tasarım
100%
Google Reklamları
90%
Web Hizmetleri
85%