HİZMETLERİMİZ

Pyred Yazılım olarak sizlere web sitesi, web tasarım, google reklamları, logo, kartvizit, afiş gibi grafik tasarımları ve seo hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçmeniz yeterlidir.


layout styles

WEB SİTESİ HİZMETLERİ

Pyred Yazılım olarak web siteleriniz uzman yazılımcılarımız ve grafik ekibimiz ile firmanızın ihtiyacına göre güncel, göz alıcı tasarımlar ve güncel yazılım dilleri kullanılarak oluşturulur. Siteniz yüksek trafikli hostinglerde barındırılır ve birçok güvenlik yazılımı ile desteklenir. Gelişmiş yönetim panellerimiz ile sitenizin kontrolü tamamen size ait olur.

Siteniz mobil uyumlu olarak oluşturulur yani her türlü cihazda ve tarayıcıda sorunsuz çalışmaktadır. SEO çalışmalarımız ile siteniz %100 SEO uyumlu olarak oluşturulur bu sayede siteniz google'da üst sıralara yükselir.


style switcher

GOOGLE REKLAM HİZMETLERİ

Firmamıza özgü reklam çalışmalarımız ile google adwords ve tıklama başına ödeme olmadan internette reklamınızı yapıyoruz. Yazılım ve grafik uzmanlarımızın sizlere özel olarak tasarlardığı reklam çalışması ile google'da ilk sırada çıkma garantisi veriyoruz.

Ek olarak reklam çalışmanıza birden çok iletişim seçeneği ve sınırsız anahtar kelime desteği sağlıyoruz. Reklam hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçmeniz yeterlidir.


layout styles

GRAFİK TASARIM HİZMETLERİ

Pyred yazılım olarak web siteleriniz ekibimiz sayesinde güncel, göz alıcı ve estetik bir biçimde tasarlanır. Ayrıca alanlarında uzman grafikerlerimiz ile sizlere logo, afiş, poster, kartvizit, broşür, menü gibi her türlü grafik hizmeti sağlıyoruz.

Ek olarak verdiğimiz tüm grafik hizmetleri mockup eşliğinde sizlere sunulmaktadır. Grafik hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Pyred Yazılım'la Profesyonel Google Reklam Web Yazılım Grafik Tasarım Hizmetleri...

Profesyonelliğimizin farkına varmanız için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.